Intersection 16

Systemy

HoReCa

Świeża woda zimna i gazowana bez ograniczeń. Trwałe i wydajne systemy dla branży gastronomicznej.

Dystrybutory wody pitnej dla gastronomii

Dystrybutory wody pitnej dla hoteli

Profesjonalne dystrybutory wody dla gastronomii

Dzięki obecności na rynku od wielu lat, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę nie tylko klientom indywidualnym czy biurom, ale także podmiotom z sektora gastronomicznego i hotelarskiego. W naszej ofercie znaleźć można w pełni profesjonalne i zaawansowane dystrybutory wody pitnej dla gastronomii.

Klientom z branży hotelarskiej oraz gastronomicznej proponujemy innowacyjne rozwiązania na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest prowadzić tego rodzaju działalność, dlatego dostarczamy urządzenia spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Woda jest niezbędna do życia każdemu żywemu organizmowi – nawet niewielkie odwodnienie może prowadzić do problemów zdrowotnych, a nieco dłuższe zagraża życiu. Nasze dystrybutory wody pitnej dla hoteli, restauracji i całego sektora HoReCa gwarantują jej bezproblemową dostępność przez całą dobę. Asortyment przygotowaliśmy w taki sposób, aby odpowiadał zarówno mniejszym lokalom, jak i dużym hotelom, których właściciele oczekują przede wszystkim wydajności.

czytaj więcej

Funkcjonalne rozwiązania dla sektora HoReCa

Nasze systemy mogą być dostarczane do klienta w bardzo  szerokiej gamie wydajności – powoduje to, że jesteśmy w stanie dopasować urządzenie do indywidualnych oczekiwań. Oferujemy zarówno urządzenia wolnostojące, jak i nablatowe. Wszystkie dystrybutory wody pitnej dla hoteli oraz restauracji wyprodukowane zostały z zastosowaniem najnowszych technologii. Dzięki temu są nie tylko wydajne, ale przede wszystkim oszczędne i w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Zanim trafią do sprzedaży, przechodzą szereg testów potwierdzających ich wysoką jakość. Do każdego dystrybutora dołączamy również wymagane certyfikaty dopuszczające do używania go w branży gastronomicznej.

Korzystanie z dystrybutorów to także zmniejszenie ilości produkowanego plastiku. Kupowanie wody butelkowanej bezpośrednio przyczynia się do powstawania większej liczby odpadów. Zrezygnowanie z niej na rzecz świeżej wody z dystrybutora to dobry krok w kierunku działania na korzyść środowiska naturalnego.

Estetyczne i wygodne dystrybutory wody pitnej

Wszystkie nasze urządzenia zaprojektowane są z myślą o nowoczesnych wnętrzach i spełniają wymogi współczesnego designu. Zachowują przy tym pełną funkcjonalność, umożliwiając (w zależności od modelu) podanie wody zimnej, w temperaturze pokojowej lub gazowanej.

Dystrybutory wody pitnej dla gastronomii są przyjazne w obsłudze, więc każdy bez problemu poradzi sobie z nalewaniem wybranego rodzaju płynu. Zależnie od potrzeb oferujemy mniejsze kolumny nablatowe, które sprawdzą się idealnie przy nalewaniu wody do szklanek lub butelek, albo większe urządzenia o wydajności sięgającej nawet 400 L/H.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dystrybutorów wody pitnej dla hoteli oraz branży gastronomicznej. Chętnie opowiemy o naszych urządzeniach i pomożemy w wyborze najlepszego systemu, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Cal9919(1)

Dystrybutory do wody oferują poprawę stylu życia, zapewniając najlepsze orzeźwienie.

Poproś o wycenę