Intersection 12

O nas

W tym miejscu opowiemy Ci w jaki sposób pomogliśmy wielu firmą zaspokoić pragnienie.

Kim jesteśmy?

TBTC jest firmą, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych systemów wody pitnej. Zaopatrujemy przede wszystkim biura, restauracje i hotele, ale także obiekty produkcyjne. Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza i korzystanie z rozwiązań najlepszych producentów sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze urządzenia i akcesoria.

Cal9958 1 W Gorti
Intersection 9

Jesteś w dobrym miejscu jeśli w ramach swojej działalności oferujesz wodę pitną dla gości lub zapewniasz ją swoim pracownikom i poszukujesz na to łatwiejszego sposobu. Jeśli do tej pory korzystałeś/łaś z dostaw wody pitnej i szukasz bardziej efektywnych rozwiązań a zarazem bardziej ekologicznych to nasi eksperci pomogą przeprowadzić tę rewolucję.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Naszym celem jest dzielenie się zdobytym doświadczeniem i dawanie Klientom takich rozwiązań jakich naprawdę potrzebują. Dlatego też przygotowaliśmy bogaty asortyment najlepszych produktów, tworzonych przez najlepszych specjalistów w branży. Oferujemy:

Cal9894 W Goti2
Path 60

Najlepsze systemy filtracji dla Twojego zdrowia i orzeźwienia

Water Filter (1)

Niestandardowe rozwiązania dla niestandardowych potrzeb

Water Dispenser

Dystrybutory do adaptacji w każdym miejscu

Page 1

Akcesoria dla jeszcze większej funkcjonalności

Intersection 11

Ofertę dopełnia nasza własna obsługa serwisowa, która dba o to by Twój system zawsze działał prawidłowo. W ramach opieki nad naszymi Klientami oferujemy pakiety pełnej obsługi, gdzie dbamy o to by wymiany filtrów i czyszczenie sprzętu odbywało się regularnie i z należytą starannością, a w przypadku awarii w ciągu 24h rozwiązujemy wszystkie problemy.

Intersection 8
W przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami!